Sąd Okręgowy w Krakowie
bip.gov.pl
Sędziowie orzekający w Sądzie Okręgowym w Krakowie

 Wydział I Cywilny:

 

1 Barańska Edyta 
2 Bednarczuk Elżbieta 
3 Dyka Izabella 
4 Ferek Maciej
5 Grzesik Kamil 
6 Nagaduś Magdalena 
7 Olszewska Ewa 
8 Rakoczy Anna 
9 Sieklicka-Pawlak Justyna 
10 Włodyga Agnieszka 
11 Woźniak Marta 
12 Wypchło-Grymek Barbara 
13 Żarnowska-Sporysz Irena
14 Żelazowski Andrzej
15 Żukowski Wojciech
16 SSR (del.) Drożdżejko Zygmunt
17 SSR (del.) Hanszke Katarzyna
 


 Wydział II Cywilny-Odwoławczy:

 

  1 Baran Barbara
  2 Biernat-Jarek Katarzyna
  3 Buła Grzegorz
  4 Cholewa-Kuchta Agnieszka
  5 Dobrowolska Krystyna
  6 Fountoukidis Izabela
  7 Kaltenbek Liliana
  8 Koźlińska Anna
  9 Krakowiak Ewa
  10 Kurdziel Beata
  11 Kursa Barbara
  12 Lisek Krzysztof
  13 Łoboz Małgorzata
  14 Meroń-Pomarańska Magdalena
  15 Nowak Anna
  16 Oklejak Weronika
  17 Oleksiak Katarzyna
  18 Rajchel Lucyna
  19 Serafin-Tabor Katarzyna
  20 Stępińska Renata
  21 Tabaka Beata
  22 Tyrpa Jarosław
  23 Wąsik Krzysztof
  24 Zgud Zbigniew
  25 Żurek Waldemar
  26 SSR (del.) Czernecka Joanna
  27 SSR (del.) Kruszewska Anna

 

Wydział III Karny:

 

  1 Czajka Maciej
  2 Gaberle Jarosław
  3 Górszczyk Beata
  4 Jurczak Bożena
  5 Kwaśniewska Sylwia
  6 Mazur Dariusz
  7 Pankiewicz Barbara
  8 Senisson Agnieszka
  9 Sepiał Jolanta
  10 Sołtysińska-Łaszczyca Aleksandra
  11 Wójcik Anna
  12 SSR (del.) Kolanko Wojciech
  13 SSR (del.) Makarska Joanna

 

Wydział IV Karny-Odwoławczy:

 

  1 Almert Andrzej
  2 Bieniek Ireneusz
  3 Chodak Krzysztof
  4 Grebla Tomasz
  5 Gubernat Urszula
  6 Haj Lidia
  7 Jabłońska-Malik Elżbieta
  8 Kudla Tomasz
  9 Lisak Rafał
  10 Maczuga Wojciech
  11 Mansfeld Aneta
  12 Morawiec Beata
  13 Noga Sławomir
  14 Pawela-Gawor Grażyna
  15 Wierzbicka Katarzyna
  16 Wilczek Kazimierz
  17 Żmudzka Jadwiga
  18 SSR (del.) Kawałek Janusz
  19 SSR (del.) Szostkowska Alina
  20 SSR (del.) Tyndel Małgorzata
 

Wydział V Penitencjarny:

 

  1 Dobrowolska-Meizner Krystyna
  2 Kleszcz Bogusław
  3 Marczak Kinga
  4 Marewicz Marek
  5 Szymański Artur

 

Wydział VI Karny:

 

  1 Almert Aleksandra
  2 Bosak-Ziomek Anna
  3 Długogórski Zygmunt
  4 Domański Wojciech
  5 First Mirosław
  6 Jędrys Bogdan
  7 Maciejewicz-Gawron Beata
  8 Marczewska Beata
  9 Nawara-Chodak Monika
  10 Przybyło Dorota
  11 Wysokińska-Walenciak Katarzyna
  12 Szymańska Ewa
  13 SSR (del.) Pękala Izabella

 

Wydział VII Pracy i Ubezpieczeń Społecznych:

 

  1 Baran Grażyna
  2 Głowacka Anna
  3 Gruszkowska Izabela
  4 Hołda Anna
  5 Kosub Barbara
  6 Łukasik Jarosław
  7 Melnyczuk Joanna
  8 Micorek Agata
  9 Popielarczyk Bogdan
  10 SSR (del.) Gajewska Katarzyna
  11 SSR (del.) Zdunek-Waliczek Stefania
 

Wydział VIII Ubezpieczeń Społecznych:

 

  1 Adamus Bożena
  2 Dębska-Brudnik Teresa
  3 Hołdys Monika
  4 Michaldo Lilianna
  5 Pałkowska-Różycka Urszula
  6 Skoczeń Grażyna
  7 Zawicka Wanda

 

Wydział IX Gospodarczy:

 

  1 Czepiel Paweł
  2 Hanszke Jacek
  3 Mazur Grzegorz
  4 Pawłyszcze Dariusz
  5 Płonka Marek
  6 Potejko Mieczysław
  7 Trojanowska Ewa
  8 SSR (del.) Synowski Marek
  9 SSR (del.) Zawierzyńska-Wach Barbara

 

Wydział X Wizytacyjny:

 

  1 Ćwik-Bielińska Joanna
  2 Ducka Iwona
  3 Kaczanowski Roman
  4 Kaltenbek Liliana
  5 Koryciński Witold
  6 Kowalska Marta
  7 Krok Janusz
  8 Słowik Bogusław
  9 Stawicka Izabella
  10 Szewczyk Paweł

 

Wydział XI Cywilny-Rodzinny:

 

  1 Dyrga Teresa
  2 Gordon-Gralak Anna
  3 Jurga Agnieszka
  4 Kłosińska Danuta
  5 Krantz-Matyja Agnieszka
  6 Krzyżanowska Monika
  7 Łudzik Marta
  8 Majewski Paweł
  9 Maśnica Andrzej
  10 Niedźwiedź Agnieszka
  11 Osuch Jadwiga
  12 Rusek Rafał
  13 Rusińska-Szewczyk Renata
  14 Sęczek Magdalena
  15 Skotnicka Sylwia
  16 Strózik Izabela
  17 Wasilewska-Kawałek Agata
  18 SSR (del.) Rejman Agnieszka
  19 SSR (del.) Wicherek Paweł
  20 SSR (del.) Zioło - Mrzygłód Marta
  21 SSR (del.) Zwolak Renata
 

Wydział XII Gospodarczy-Odwoławczy:

 
  1 Beim Janusz
  2 Cincio-Podbiera Bożena
  3 Kozłowska-Sławęcka Beata
  4 Niedźwiedź Michał
  5 Pierożyńska Agata
  6 Sęk Adam

Podmiot publikującySąd Okręgowy w Krakowie
AutorSąd Okręgowy w Krakowie2011-09-26
Publikujący Arkadiusz Malinowski 2011-09-26 10:38
Modyfikacja Arkadiusz Malinowski 2015-06-29 12:53
Sąd Okręgowy w Krakowieul. Przy Rondzie 7, 31-547 Kraków tel. (12) 619-50-86 email: informacja@krakow.so.gov.pl
Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. [zamknij]