Sąd Okręgowy w Krakowie
bip.gov.pl
Sędziowie i Referendarze orzekający w Sądzie Okręgowym w Krakowie
Wydział I Cywilny:
 
1 Barańska Edyta 
2 Bednarczuk Elżbieta 
3 Dyka Izabella 
4 Ferek Maciej
5 Grzesik Kamil 
6 Nagaduś Magdalena 
7 Olszewska Ewa 
8 Rakoczy Anna 
9 Sieklicka-Pawlak Justyna 
10 Włodyga Agnieszka 
11 Woźniak Marta 
12 Wypchło-Grymek Barbara 
13 Żarnowska-Sporysz Irena
14 Żelazowski Andrzej
15 Żukowski Wojciech
16 SSR (del.) Drożdżejko Zygmunt *
17 SSR (del.) Hanszke Katarzyna *
 
18 Gruntowicz Jarosław - referendarz sądowy - 0,8 et.
 
Wydział II Cywilny Odwoławczy:
 
1 Baran Barbara
2 Biernat-Jarek Katarzyna
3 Buła Grzegorz
4 Cholewa-Kuchta Agnieszka
5 Dobrowolska Krystyna
6 Fountoukidis Izabela
7 Koźlińska Anna
8 Krakowiak Ewa
9 Kurdziel Beata
10 Kursa Barbara
11 Lisek Krzysztof
12 Łoboz Małgorzata
13 Meroń-Pomarańska Magdalena
14 Nowak Anna
15 Oklejak Weronika
16 Oleksiak Katarzyna
17 Rajchel Lucyna
18 Serafin-Tabor Katarzyna
19 Stępińska Renata
20 Tabaka Beata
21 Tyrpa Jarosław
22 Wąsik Krzysztof
23 Zgud Zbigniew
24 Żurek Waldemar
25 SSR (del.) Czernecka Joanna *
26 SSR (del.) Kruszewska Anna *
 
27 Gruntowicz Jarosław - referendarz sądowy - 0,2 et.
 
Wydział III Karny:
 
1 Czajka Maciej
2 Gaberle Jarosław
3 Górszczyk Beata
4 Jurczak Bożena
5 Kwaśniewska Sylwia
6 Mazur Dariusz
7 Pankiewicz Barbara
8 Senisson Agnieszka
9 Sepiał Jolanta
10 Sołtysińska-Łaszczyca Aleksandra
11 Wójcik Anna
12 SSR (del.) Kolanko Wojciech *
13 SSR (del.) Makarska Joanna *
 
Wydział IV Karny Odwoławczy:
 
1 Almert Andrzej
2 Bieniek Ireneusz
3 Chodak Krzysztof
4 Grebla Tomasz
5 Gubernat Urszula
6 Haj Lidia
7 Jabłońska-Malik Elżbieta
8 Kudla Tomasz
9 Lisak Rafał
10 Maczuga Wojciech
11 Mansfeld Aneta
12 Morawiec Beata
13 Noga Sławomir
14 Pawela-Gawor Grażyna
15 Wierzbicka Katarzyna
16 Wilczek Kazimierz
17 Żmudzka Jadwiga
18 SSR (del.) Kawałek Janusz *
19 SSR (del.) Tyndel Małgorzata *
 
Wydział V Penitencjarny:
 
1 Dobrowolska-Meizner Krystyna
2 Kleszcz Bogusław
3 Marczak Kinga
4 Marewicz Marek
5 Szymański Artur
 
Wydział VI Karny:
 
1 Almert Aleksandra
2 Bosak-Ziomek Anna
3 Długogórski Zygmunt
4 Domański Wojciech
5 First Mirosław
6 Jędrys Bogdan
7 Maciejewicz-Gawron Beata
8 Marczewska Beata
9 Nawara-Chodak Monika
10 Przybyło Dorota
11 Wysokińska-Walenciak Katarzyna
12 Szymańska Ewa
13 SSR (del.) Pękala Izabella *
14 SSR (del.) Woźniak Łukasz *
 
Wydział VII Pracy i Ubezpieczeń Społecznych:
 
1 Baran Grażyna
2 Głowacka Anna
3 Gruszkowska Izabela
4 Hołda Anna
5 Kosub Barbara
6 Łukasik Jarosław
7 Melnyczuk Joanna
8 Micorek Agata
9 Popielarczyk Bogdan
10 SSR (del.) Gajewska Katarzyna *
11 SSR (del.) Zdunek-Waliczek Stefania *
 
Wydział VIII Ubezpieczeń Społecznych:
 
1 Adamus Bożena
2 Dębska-Brudnik Teresa
3 Hołdys Monika
4 Michaldo Lilianna
5 Pałkowska-Różycka Urszula
6 Skoczeń Grażyna
7 Zawicka Wanda
 
Wydział IX Gospodarczy:
 
1 Czepiel Paweł
2 Dyrga Grzegorz
3 Hanszke Jacek
4 Mazur Grzegorz
5 Pawłyszcze Dariusz
6 Płonka Marek
7 Potejko Mieczysław
8 Trojanowska Ewa
9 Zawierzyńska-Wach Barbara
10 SSR (del.) Synowski Marek *
 
11 Demusz-Kucharska Magdalena - referendarz sądowy
 
Wydział X Wizytacyjny:
 
1 Ćwik-Bielińska Joanna
2 Ducka Iwona
3 Kaczanowski Roman
4 Kaltenbek Liliana
5 Koryciński Witold
6 Kowalska Marta
7 Krok Janusz
8 Słowik Bogusław
9 Stawicka Izabella
10 Szewczyk Paweł
 
Wydział XI Cywilny-Rodzinny:
 
1 Dyrga Teresa
2 Gordon-Gralak Anna
3 Jurga Agnieszka
4 Kłosińska Danuta
5 Krantz-Matyja Agnieszka
6 Krzyżanowska Monika
7 Łudzik Marta
8 Majewski Paweł
9 Maśnica Andrzej
10 Niedźwiedź Agnieszka
11 Osuch Jadwiga
12 Rusek Rafał
13 Rusińska-Szewczyk Renata
14 Sęczek Magdalena
15 Skotnicka Sylwia
16 Strózik Izabela
17 Wasilewska-Kawałek Agata
18 Wicherek Paweł
19 Zwolak Renata
20 SSR (del.) Rejman Agnieszka *
21 SSR (del.) Zioło-Mrzygłód Marta *
 
22 Gołda Anna - referendarz sądowy
23 Świerczyńska-Pierzynka Monika - referendarz sądowy
 
Wydział XII Gospodarczy-Odwoławczy:
 
1 Beim Janusz
2 Cincio-Podbiera Bożena
3 Kozłowska-Sławęcka Beata
4 Niedźwiedź Michał
5 Pierożyńska Agata
6 Sęk Adam
 
* sędzia delegowany przez Ministra Sprawiedliwości
w trybie art. 77 § 1 pkt 1 ustawy z dnia 21.07.2001 r. Prawo
o ustroju sądów powszechnych  (t.j. Dz. U. z 2015 r., poz. 133 z późn. zm.)
Podmiot publikującySąd Okręgowy w Krakowie
AutorSąd Okręgowy w Krakowie2011-09-26
Publikujący Admin Administrator 2011-09-26 10:38
Modyfikacja Admin Administrator 2015-08-25 10:53
Sąd Okręgowy w Krakowieul. Przy Rondzie 7, 31-547 Kraków tel. (12) 619-50-86 email: informacja@krakow.so.gov.pl
Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. [zamknij]