Sąd Okręgowy w Krakowie
bip.gov.pl
Wyszukiwarka
pokaż wyszukiwarkę
schowaj wyszukiwarkę
Od: Fraza:
Do: Treści archiwalne
Sędziowie orzekający w Sądzie Okręgowym w Krakowie

 Wydział I Cywilny:

 

  1 Barańska Edyta
  2 Bednarczuk Elżbieta
  3 Dyka Izabella
  4 Grzesik Kamil
  5 Nagaduś Magdalena
  6 Olszewska Ewa
  7 Rakoczy Anna
  8 Sieklicka-Pawlak Justyna
  9 Włodyga Agnieszka
  10 Woźniak Marta
  11 Żarnowska-Sporysz Irena
  12 Żelazowski Andrzej
  13 Żukowski Wojciech
  14 SSR (del.) Drożdżejko Zygmunt
  15 SSR (del.) Hanszke Katarzyna
  16 SSR (del.) Wypchło-Grymek Barbara
 

 

Wydział II Cywilny-Odwoławczy:

 

  1 Baran Barbara
  2 Biernat-Jarek Katarzyna
  3 Buła Grzegorz
  4 Cholewa-Kuchta Agnieszka
  5 Dobrowolska Krystyna
  6 Fountoukidis Izabela
  7 Kaltenbek Liliana
  8 Koźlińska Anna
  9 Krakowiak Ewa
  10 Kurdziel Beata
  11 Kursa Barbara
  12 Łoboz Małgorzata
  13 Meroń-Pomarańska Magdalena
  14 Nowak Anna
  15 Oklejak Weronika
  16 Oleksiak Katarzyna
  17 Rajchel Lucyna
  18 Serafin-Tabor Katarzyna
  19 Stępińska Renata
  20 Tabaka Beata
  21 Tyrpa Jarosław
  22 Wąsik Krzysztof
  23 Zgud Zbigniew
  24 Żurek Waldemar
  25 SSR (del.) Czernecka Joanna
  26 SSR (del.) Kruszewska Anna

 

 

Wydział III Karny:

 

  1 Czajka Maciej
  2 Gaberle Jarosław
  3 Górszczyk Beata
  4 Jurczak Bożena
  5 Kwaśniewska Sylwia
  6 Mazur Dariusz
  7 Pankiewicz Barbara
  8 Senisson Agnieszka
  9 Sepiał Jolanta
  10 Sołtysińska-Łaszczyca Aleksandra
  11 Wójcik Anna
  12 SSR (del.) Kolanko Wojciech
  13 SSR (del.) Makarska Joanna

 

Wydział IV Karny-Odwoławczy:

 

  1 Almert Andrzej
  2 Bieniek Ireneusz
  3 Chodak Krzysztof
  4 Grebla Tomasz
  5 Gubernat Urszula
  6 Haj Lidia
  7 Jabłońska-Malik Elżbieta
  8 Kudla Tomasz
  9 Lisak Rafał
  10 Maczuga Wojciech
  11 Mansfeld Aneta
  12 Morawiec Beata
  13 Noga Sławomir
  14 Pawela-Gawor Grażyna
  15 Wierzbicka Katarzyna
  16 Wilczek Kazimierz
  17 Żmudzka Jadwiga
  18 SSR (del.) Kawałek Janusz
  19 SSR (del.) Szostkowska Alina
  20 SSR (del.) Tyndel Małgorzata

 

Wydział V Penitencjarny:

 

  1 Dobrowolska-Meizner Krystyna
  2 Kleszcz Bogusław
  3 Marczak Kinga
  4 Marewicz Marek
  5 Szymański Artur

 

Wydział VI Karny:

 

  1 Almert Aleksandra
  2 Bosak-Ziomek Anna
  3 Długogórski Zygmunt
  4 Domański Wojciech
  5 First Mirosław
  6 Jędrys Bogdan
  7 Maciejewicz-Gawron Beata
  8 Marczewska Beata
  9 Nawara-Chodak Monika
  10 Przybyło Dorota
  11 Wysokińska-Walenciak Katarzyna
  12 Szymańska Ewa
  13 SSR (del.) Pękala Izabella

 

Wydział VII Pracy i Ubezpieczeń Społecznych:

 

  1 Baran Grażyna
  2 Głowacka Anna
  3 Gruszkowska Izabela
  4 Hołda Anna
  5 Kosub Barbara
  6 Łukasik Jarosław
  7 Melnyczuk Joanna
  8 Micorek Agata
  9 Popielarczyk Bogdan
  10 SSR (del.) Gajewska Katarzyna
  11 SSR (del.) Zdunek-Waliczek Stefania

 

Wydział VIII Ubezpieczeń Społecznych:

 

  1 Adamus Bożena
  2 Dębska-Brudnik Teresa
  3 Hołdys Monika
  4 Michaldo Lilianna
  5 Pałkowska-Różycka Urszula
  6 Skoczeń Grażyna
  7 Zawicka Wanda

 

Wydział IX Gospodarczy:

 

  1 Czepiel Paweł
  2 Hanszke Jacek
  3 Mazur Grzegorz
  4 Pawłyszcze Dariusz
  5 Płonka Marek
  6 Potejko Mieczysław
  7 Trojanowska Ewa
  8 SSR (del.) Synowski Marek
  9 SSR (del.) Zawierzyńska-Wach Barbara

 

Wydział X Wizytacyjny:

 

  1 Ćwik-Bielińska Joanna
  2 Ducka Iwona
  3 Kaczanowski Roman
  4 Kaltenbek Liliana
  5 Koryciński Witold
  6 Kowalska Marta
  7 Krok Janusz
  8 Lichota Bożena
  9 Słowik Bogusław
  10 Stawicka Izabella
  11 Szewczyk Paweł

 

Wydział XI Cywilny-Rodzinny:

 

  1 Dyrga Teresa
  2 Gordon-Gralak Anna
  3 Jurga Agnieszka
  4 Kłosińska Danuta
  5 Krantz-Matyja Agnieszka
  6 Krzyżanowska Monika
  7 Łudzik Marta
  8 Majewski Paweł
  9 Maśnica Andrzej
  10 Niedźwiedź Agnieszka
  11 Osuch Jadwiga
  12 Rusek Rafał
  13 Rusińska-Szewczyk Renata
  14 Sęczek Magdalena
  15 Skotnicka Sylwia
  16 Strózik Izabela
  17 Wasilewska-Kawałek Agata
  18 SSR (del.) Rejman Agnieszka
  19 SSR (del.) Wicherek Paweł
  20 SSR (del.) Zwolak Renata

 

Wydział XII Gospodarczy-Odwoławczy:

 
 
  1 Beim Janusz
  2 Cincio-Podbiera Bożena
  3 Kozłowska-Sławęcka Beata
  4 Niedźwiedź Michał
  5 Pierożyńska Agata
  6 Sęk Adam

Podmiot publikującySąd Okręgowy w Krakowie
AutorSąd Okręgowy w Krakowie2011-09-26
Publikujący Arkadiusz Malinowski 2011-09-26 10:38
Modyfikacja Arkadiusz Malinowski 2015-04-17 08:50
Sąd Okręgowy w Krakowieul. Przy Rondzie 7, 31-547 Kraków tel. (12) 619-50-86 email: informacja@krakow.so.gov.pl
Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. [zamknij]